Šiltnamiai

SIA Janssens Baltica siūlo pirmaujančių firmų šiltnamius, kurie bus gaminami pagal individualų arba esamą šiltnamio projektą. SIA Janssens Baltica renkasi gamintojus, kurie siūlo tik aukštos kokybės produktus ir yra savo srities lyderiai pasaulyje.

Veiksmo modeliai yra būtent tokie, kokie yra. Surinkimo ir dydžio keisti negalima.

Gamybos laikas yra trumpas, 2-4 savaitės.

Modeliai, nepažymėti kaip „Veiksmo modeliai“ - pagaminami per 10–12 savaites.

Helios Master 200/25° šiltnamiai (Action model)

Eos Junior 160/40° šiltnamiai (Action model)

„Junior“ yra pradinis „Janssens“ asortimentas žmonėms, norintiems įperkamos kokybės! Šiltnamis, kuris, kaip ir kiekvienas Janssens šiltnamis, yra pagamintas iš tuščiavidurių profilių, 4 mm stiklo, guminių įstiklinimo juostų, nerūdijančio plieno veržlių ir varžtų, įmontuoto kondensato latako ir vandens nuleidimo vamzdžių dia32mm.

Šie šiltnamiai siūlomi kaip veiksmo paketas, apimantis stumdomas duris ir stogo langus, kad tai taptų idealiu šiltnamiu pradedančiam sodininkui!

Junior Hobby šiltnamiuose visi profiliai yra iš spalvoto natūralaus aliuminio.

Junior Victoria šiltnamiuose visi profiliai dažomi milteliniu būdu (juoda spalva). Viktorian užšalimas ir stačias stogo kampas suteikia tipiškų angliškų namų išvaizdą.

„Junior“ šiltnamis yra geros kokybės šiltnamis už prieinamą kainą, atsižvelgiant į galimybes. Šio šiltnamio idealūs matmenys derinami su optimaliu durų ir stogo lango (-ų) išdėstymu. Todėl šioje konstrukcijoje negali būti jokių pakeitimų.

Helios Urban 180/25° šiltnamiai (Action model)

Helios Senior 180/25° šiltnamiai (Action model)

Senior šiltnamiai yra žingsnis į garsiąją Helios seriją. Profesionali šiltnamio suploninta versija už prieinamą kainą!

Kaip ir kiekvieną Janssens šiltnamį, taip pat šį sudaro tuščiavidurio aliuminio ekstruzijos, 4 mm stiklas, guminės stiklinimo juostelės, nerūdijančio plieno veržlės ir varžtai, įmontuotas kondensacinis latakas ir vandens nuleidimo vamzdis dia40mm.

Šis produktas siūlomas kaip veiksmo paketas, apimantis stumdomas duris ir stogo langus, todėl tai idealus šiltnamis pradedančiam sodininkui!

Senior Hobby šiltnamiuose visi profiliai yra iš spalvoto natūralaus aliuminio.

Senior Victorian šiltnamiuose visi profiliai yra dažyti milteliniu būdu (žalia/pilka spalva) ir apima viktorijos užšalimą.

Eos 200/40° šiltnamiai

Janssenso „Eos 200/40 yra Viktorijos laikų dizainas, pasižymintis ypač aukštu karnizu ir stogu su stačiais 40 laipsnių stogo strypais ir papildomais siaurais įstiklinimais. Jis pagamintas iš ypač stipraus profilio aliuminio ir standartiškai tiekiamas su 4 mm grūdintu apsauginiu stiklu.

EOSs šiltnamiai gaminami su tvirtais aliuminio profiliais Helios, užtikrinančiais optimalų tvirtumą ir kainos ir kokybės santykį. Šis asortimentas yra pritaikomas, galite pasirinkti iš daugybės variantų, kad jūsų svajonių šiltnamio efektas taptų realybe.

Kai kurios iš daugelio priežasčių pirkti EOS šiltnamį

Stiprybė

EOS su tvirtais aliuminio profiliais, pilno ilgio guminėmis stiklo juostelėmis ir audros tvirtinimu, EOS šiltnamiai yra protingas pasirinkimas.

Pritaikoma

Turėdami platų variantų pasirinkimą, galite pritaikyti šiltnamį, kad jis puikiai atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar tai kažkas gražaus, kaip jūsų sodo ypatybė, ar kaip grynai funkcionalus šiltnamis, galite turėti viską, ko norite.

Puiki vertė

Dėl stiprybės ir kokybės, kurį teikia EOS šiltnamiai, palyginti su kitais rinkoje esančiais šiltnamiais, kurių specifikacijos yra panašios, jie pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Helios 200/25° šiltnamiai

Kai tik geriausia yra pakankamai gera ... Visą tą laiką ieškote, kur rasti šiltnamį, kurį būtų galima derinti su kokybe, stabilumu, ilgaamžiškumu, estetika ir lankstumu?

HELIOS šiltnamis siūlo jums ypač aukštą kokybę - turint omenyje ilgametę profesionalaus šiltnamio patirtį. Modulinis dizainas, tačiau su (beveik) begalinėmis galimybėmis pasirinkti langus, duris, matmenis, plytų sienas, stiklo pertvaras ... Po daugelio metų tai tapo nuoroda į šiltnamius ir šiuolaikinių sodininkų nec plus ultra!

Kaip ir visi kiti Janssens šiltnamiai, jis turi aliuminio profilį, vandens nuleidimo vamzdžius, labai stabilų aliuminio pamatų profilį, kondensato latakus viduje ir nerūdijančio plieno tvirtinimo elementus.

Šiltnamiuose HELIOS HOBBY visi profiliai yra iš spalvoto natūralaus aliuminio.

Šiltnamiuose HELIOS VICTORIAN visi profiliai yra dažomi milteliniu būdu ir apima viktorijos užšalimą.

Helios šiltnamis - tvirtas, erdvus, pritaikomas

Helios šiltnamiai gaminami iš tvirtų Helios aliuminio profilių, užtikrinančių optimalų tvirtumą ir kainos ir kokybės santykį. Šis asortimentas yra pritaikomas, galite pasirinkti iš daugybės variantų, kad jūsų svajonių šiltnamio efektas taptų realybe.

Keletas iš daugelio priežasčių įsigyti Helios šiltnamį:

Stiprybė

Helios su tvirtais aliuminio profiliais, pilno ilgio guminėmis stiklo juostelėmis ir audros tvirtinimu, Helios šiltnamiai yra protingas pasirinkimas.

Pritaikoma

Turėdami platų variantų pasirinkimą, galite pritaikyti šiltnamį, kad jis puikiai atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar tai kažkas gražaus, kaip jūsų sodo ypatybė, ar kaip grynai funkcionalus šiltnamis, galite turėti viską, ko norite.

Puiki vertė

Dėl stiprybės ir kokybės, kurį teikia Helios šiltnamiai, palyginti su kitais panašios specifikacijos rinkoje esančiais šiltnamiais, jie pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Arcadia 200/25° šiltnamiai

Arcadia šiltnamis-prienamis

ARCADIA nėra tik dar vienas prienamio modelis! Visą tą laiką ieškote, kur rasti šiltnamį, kurį būtų galima derinti su kokybe, stabilumu, ilgaamžiškumu, estetika ir lankstumu?

ARCADIA-Šiltnamis suprojektuotas su tais pačiais profiliais kaip ir HELIOS sistema. Siūlo labai aukštą kokybę - turint omenyje ilgametę profesionalaus šiltnamio patirtį. Modulinis dizainas, tačiau su (beveik) begalinėmis galimybėmis pasirinkti langus, duris, matmenis, plytų sienas, stiklo pertvaras ...

Po daugelio metų tai tapo nuoroda į šiltnamius ir šiuolaikinių sodininkų nec plus ultra! Kaip ir visi kiti Janssens šiltnamiai, jis turi aliuminio profilį, vandens nuleidimo vamzdžius, labai stabilų aliuminio pamatų profilį, kondensato latakus viduje ir nerūdijančio plieno tvirtinimo elementus.

ARCADIA HOBBY visi profiliai yra iš spalvoto natūralaus aliuminio.

ARCADIA VICTORIAN visi profiliai yra dažomi milteliniu būdu ir apima viktorijos užšalimą.

Unikali ARCADIA-ORANGERIE savybė yra 3 dalių latako detalės, kintamas stogo nuolydis ir 1 gabalo grūdintas stiklas!

Oranžerijos, šiltnamiai

Gigant šiltnamiai

Idiliškas vaizdas ir formos. Tai yra vienas iš būdų apibūdinti Janssens ORANŽERIJĄ. Šiuos paviljonus sudaro didingos stiklo dalys ir aukštos kokybės HELIOS profiliai. Galimos visos įsivaizduojamos formos ir dydžiai, o kiekvienam klientui sudaromas individualus planas. Šio modelio nebegalima vadinti įprastu šiltnamiu - jis perėjo į tikrą paviljoną su akinančiomis linijomis ir paviršiais.

GIGANT: „Negabaritinis“ Helios yra alternatyvus šio šiltnamio pavadinimas. Tie patys aukštos kokybės profiliai ir savybės užtikrina, kad net profesionalūs sodininkai ras kažką pagal savo skonį šiame modelyje.

Gigant Janssens pagamintas Belgijoje iš ypač tvirto profilio aliuminio ir standartiškai tiekiamas su 4 mm grūdintu apsauginiu stiklu.

Gigant yra beveik neriboto dydžio ir variantų, todėl augimo galimybės yra fantastiškos, o viduje yra daug vietos atsipalaiduoti ir linksmintis.

Galima rinktis iš 2 modelių: Gigant Hobby su standartine sidabro aliuminio apdaila arba Gigant Victorian su tradiciniais šiltnamio stogų grioveliais ir žaliu arba juodu milteliniu būdu padengtu rėmu. Abu modeliai yra visiškai pritaikomi pridedant papildomų durų, o pageidaujant, galima įsigyti individualių dydžių.

Mini šiltnamiai